Menu Close

Saç Ekiminden Sonra Yapabileceğiniz Aktiviteler Nelerdir?

Saç Ekiminden Sonra Yapabileceğiniz Aktiviteler Nelerdir?

İlk gün güzelce saçınıza değdirmeden vücudunuzu yıkayın ve yastığınızla barışın güzel bir uyku çekin.
Arkadaşlarınızla , eşinizle, çocuklarınızla playstation oynayın.
Sakin deniz kenarında yada yeşili bol bir ormanlık alanda sakin yavaş adımlarla yürüyüşe çıkın.
Hayvan barınaklarını ziyaret edin ama başınıza dikkat edin
Yaşlılar evini ziyaret edin , Çocuk esirgeme kurumlarına gidin mutluluk dağıtın size iyi gelecektir.
Bir kitap okuyun sizin için iyi gelecektir.
Eski kitap sarraflarını gezin . Bir dünya kitap alın.
Eşinizle , çocuklarnızla, sevdiklerinizle uzun uzun sohbet edin ve güzel hayaller kurun zamanınız bol .
En yakışıklı saça sahip 5 erkeğin filmini izleyin sizin için seçtiklerimiz.
– Cennetten Çok Uzakta (Far From Heaven): 1950’lerin Amerika’sında yaşayan bir ev kadının hikayesini anlatmaktadır. Whitaker ailesi, oldukça mutlu bir biçimde hayatını sürdürmektedir. Cathy, kocası Frank’i bir yatakta başka bir erkek ile beraber yakalar. Hayatlarının tüm sıradanlığı bu beklenmedik olayla birlikte sarsılacaktır. Cathy, ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapacaktır.

– Kasımda Aşk Başkadır (Sweet November) : Nelson Moss, tüm hayatı işi olan, işkolik bir adamdır. Bir gün ehliyet almak üzere girdiği bir sınavda Sara isimli deli dolu bir kızla tanışır. Sara, Nelson’dan en azından bir ay boyunca onunla yaşamasını ister. Nelson, teklifi kabul edecektir. Kısa sürede aynı eve taşınan iki insan, yine kısa sürede birbirlerine aşık olacaklardır. Sara, hayatında ilk kez birisine aşık olmuştur. Nelson’ın bilmediği ise aşık olduğu Sara’nın kanserolduğudur. İki insan, ölümle hayatın girdabına beraber tutulmuşlardır.

– Garden State: 26 yaşındaki Andrew Largeman’ın 9 sene sonra, annesinin ölümü üzerine eve dönmesini konu alıyor. Annesinin cenazesinde, şimdi bir mezar kazıcısı olan, eski arkadaşı Mark ile karşılaşır. Largeman, babasından uzak dururken eski arkadaşları ile vakit geçirir. Daha sonra Largeman bir doktorun bekleme odasında Sam (Natalie Portman) ile tanışır ve ikili çekingen şekilde yeni bir ilişkiye başlarlar.

– Harry ile Sally Tanışınca (When Harry Met Sally) : Bir yolculuk sırasında karşılaşıp tanışan Harry ve Sally isimli iki genç sohbetleri esnasında aynı üniversiteden mezun olduklarını, ancak daha önce hiç karşılaşmadıklarını fark ederler. Bu keyifli sohbet sırasında konu ikili ilişkilere gelir ve iki karşı cinsin arkadaş olup olamayacağı üzerine uzun uzun tartışırlar. Sonuç ise arkadaş olamadıkları yönündedir. New York’a vardıklarında ayrılırlar ve ikisi de ayrı ayrı kendi hayatlarını yaşamaya devam ederler. Ta ki kader yollarını tekrar birleştirine dek… Rob Reiner’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Meg Ryan ve Billy Crystal’ın yer aldığı yapıt, tüm zamanların en başarılı romantik komedilerinden biri.

– Will Keane – New York’ta Sonbahar : New York’un en bilindik simalarından birisi olan Will Keane, kadınların karşı koyamadığı yakışıklı bir adamdır. Birçok kadını ayartmıştır. Dolayısıyla da ismi her gece başka biriyle anılmıştır. Bir gün yaşı geçkin bir erkekle ilişki hevesinde olan Charlotte Fielding ile tanışır. Keane, Charlotte’ta o güne kadar hiçbir kadında göremediği bir kıvılcımı görmüştür. Birbirlerinden çok farklı beklentileri olan bu iki insan, bir araya gelmenin mutluluğunu ne kadar tadabileceklerdir?

Size iyi gelebileceğini düşündüğümü küçük aktivite önerilerimiz umarım beğenmişsinizdir…

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy